imageimageimageimageimage
donderdag, 31 maart 2016 22:51

Verslag op de site van Le Credit Sportif

Geschreven door 

 

Op dinsdag 22 maart was het zover: de 1000ste plaatsing van de kassa van Le Credit Sportif is een feit! Voetbalvereniging SVBS '77 uit Belt-Schutsloot was de gelukkige en werd de hele middag in het zonnetje gezet. Ook vond er een loting plaats waarmee zes andere verenigingen diverse prijzen in de wacht konden slepen, zoals de digitale prijslijst en de klantendisplay. In de nieuwsbrief zullen de winnaars bekend gemaakt worden! Het was een zeer geslaagde en feestelijke dag met zowel jong als oud publiek.

 Voor het hele verslag en de film kunt u klikken op de link onderaan dit bericht.

We gingen met een enthousiast team richting Belt-Schutsloot. Eenmaal op locatie aangekomen, werden wij hartelijk ontvangen. We hadden ruimschoots de tijd om het hele clubhuis van SVBS '77 te versieren met slingers, toeters en bellen. Ook onze eigen mascotte was bij deze gelegenheid aanwezig. Speciaal voor deze 1000ste plaatsingen hadden we twee lekkere taarten ontworpen, namelijk een taart met het logo van SVBS '77 en een taart met het logo van Le Credit Sportif. Terwijl iedereen aan het smikkelen was van de taart, hoorden wij in de verte de fanfare van de plaatselijke muziekvereniging Excelsior aankomen. Onder vrolijke begeleiding van deze fanfare werd de kassa naar voren gereden. Vervolgens overhandigde onze mascotte de kassa aan de voorzitter. Ondertussen vloog er groene en oranje confetti de lucht in. In het clubhuis werd het feest voortgezet. Er waren drankjes voor alle aanwezigen en de fanfare speelde nog een laatste nummer. Veel leden van de vereniging waren hierbij aanwezig. Ook voorzitter Marck Freriksen van SVBS '77 was heel enthousiast over de 1000e plaatsing: "Jullie hebben er zeker een feestje van gemaakt met een ballonnenhaag voor de deur, een rode loper, twee prachtige taarten en daarnaast een hapje en een drankje. Het is allemaal super verzorgd. Wij schaffen een kassa aan en hoe uitbundig jullie dan uitpakken is wel heel bijzonder".

 

http://www.lecreditsportif.nl/artikelen/1000e-plaatsing-van-de-kassa-een-feit

 

 

Lees 1959 keer Laatst aangepast op donderdag, 31 maart 2016 22:56
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies