imageimageimageimageimage
woensdag, 12 november 2014 20:30

Plaatsing masten

Geschreven door 

Vandaag, 12 November, is Aerolux begonnen met het plaatsen van de masten.

 

Nadat vorige week de kabels waren ingegraven werden vandaag de masten aangevoerd en inmiddels zijn er drie geplaatst. Aan de kant van het rietland staan er twee klaar om aangesloten te worden. Tussen de beide velden is vanmiddag ook een mast geplaatst. De andere mast zal morgen (13-11) worden geplaatst.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op de masten die er nu staan zijn de lampen al gemonteerd voordat ze rechtop werden gezet. Morgen zullen de lampen die op het trainingsveld gericht zijn worden aangesloten. De twee lampen die richting het hoofdveld staan zullen begin volgende week op de stroom worden aangesloten.

 

Hieronder nog enkele foto’s van het plaatsen van de masten/lampen door Aerolux.

 

 

 

 

Lees 500 keer Laatst aangepast op woensdag, 12 november 2014 21:18
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies