imageimageimageimageimage
zondag, 09 november 2014 10:47

Update verlichting

Geschreven door 

 

Inmiddels zijn de kabels door Aerolux ingegraven in het trainingsveld.  Onder het tegelpad moesten we ze zelf leggen en dat is inmiddels ook afgerond. De kabels liggen nu tot in de meterkast en komen uiteindelijk uit in het ballenhok. Installatiebedrijf Boxum heeft daar inmiddels de voorbereidingen al gedaan. De schakelaars zitten er al op de muur maar moeten nog worden aangesloten maar dat kan pas als de masten en lampen er staan.

 

Zo de planning nu is zullen de masten (en lampen) Woensdag as worden geplaatst door Aerolux waarna de installateur ze in de dagen erop kan aansluiten. Plaatsing van de masten blijft afhankelijk van het weer maar op zich ziet dat er goed uit.

 

Als alles volgens plan verloopt is het mogelijk dat volgende week alles afgerond is.

 

Wel moeten enkele teams er rekening mee houden dat er Woensdag- en Donderdagavond tijdens de training iets van te merken is. Het zal zeker tot een minimum beperkt blijven.

Lees 533 keer Laatst aangepast op zondag, 09 november 2014 13:07
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies