imageimageimageimageimage
dinsdag, 27 mei 2014 21:41

25 Jaar geleden..

Geschreven door 

 

 

 

Gedurende seizoen ‘88/’89 werd de bouwaanvraag voor de nieuwe kleedkamers en kantine behandeld en goedgekeurd. In een speciale ledenvergadering werd de te bouwen accommodatie verder toegelicht. Een thema was wel dat er veel werk verzet moest worden door de leden (zelfwerkzaamheid).

 

De kleedkamers moesten samen met een bouwbedrijf worden gebouwd en de kantine moest volledig in eigen beheer worden gebouwd. Opmerking van veel leden tijdens de vergadering was ….” Wat moet dit allemaal wel niet gaan kosten ?”. Uiteindelijk is het toch doorgegaan en werd er in Mei 1989 begonnen met de bouw.

 

Afgelopen zondag (25 Mei) was het exact 25 jaar geleden dat Henk Dekker de eerste paal mocht slaan voor de nieuwbouw.

Lees 889 keer Laatst aangepast op dinsdag, 27 mei 2014 22:29
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies