imageimageimageimageimage
woensdag, 16 april 2014 15:16

Verlichting trainings veld.

Geschreven door 

 

Een tijd geleden was er al sprake van dat de verlichting van ons trainingsveld aangepakt zou worden.

De gemeente heeft het meegenomen in het programma “Steenwijkerland leeft”. Het programma “Steenwijkerland leeft” zet onder andere in op het verbeteren van sportaccommodaties zodat deze (gaan) voldoen aan NOC*NSF normen.

Ons trainingsveld (ook van andere clubs) is onderzocht naar wat de huidige kwaliteit van de verlichting is. Hierbij is gekeken naar de stabiliteit van de masten, de stelbaarheid en gelijkmatigheid van de verlichting, de mogelijkheid om veilig in de mast te klimmen i.v.m. onderhoud (aanwezigheid van vallijnen) en naar het energieverbruik.

Uiteindelijk is er uitgekomen dat er twee nieuwe masten geplaatst gaan worden voorzien van 4 lampen en 2 vallijnen. Met de aanpassing van de verlichting van het trainingsveld voldoet het op dit punt aan de NOC*NSF normen wat betreft veiligheid en lichtsterkte.

Dinsdag, 15 April, heeft de raad het plan goedgekeurd en zal de uitvoering definitief in gang worden gezet.

Wij krijgen nog te horen wanneer het geplaatst zal worden.

 

 

 

Lees 1006 keer Laatst aangepast op woensdag, 16 april 2014 15:28
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies