imageimageimageimageimage
maandag, 31 maart 2014 21:34

Gedrags code

Geschreven door 

 

“ Gedragscode bij SVBS’77”

 

Een gedragscode is een expliciete beschrijving van de normen en waarden voor het gedrag binnen een organisatie zoals een voetbalclub. Bij veel voetbalclubs is er, naar aanleiding van gebeurtenissen van de laatste tijd, gewerkt aan een gedragscode.

 

Ook bij SVBS’77 hebben we hier nu een concept voor gemaakt. Deze opzet willen we graag met jullie delen en daarom ligt dit concept tot aan de ledenvergadering, voor alle leden, ter inzage in de bestuurskamer. Graag willen we jullie opmerkingen en/of vragen hierover ontvangen zodat eventuele aanpassingen nog gedaan kunnen worden.

 

In de ledenvergadering willen we dan graag het concept vastleggen als de “ Gedragscode bij SVBS’77”. Uit dat document zullen we vervolgens de “basis-elf” halen, die we op de site kunnen publiceren.

 

We hopen op jullie inbreng,

 

Bestuur SVBS’77

Lees 1132 keer Laatst aangepast op maandag, 01 september 2014 14:23
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies