imageimageimageimageimage
maandag, 10 maart 2014 21:57

Geslaagd !

Geschreven door 

 

Op Maandagavond, 10 Maart, hebben de cursisten de laatste les gehad. De eerste avond was gehouden in Belt Schutsloot. Deze tweede avond was Wanneperveen de locatie voor de scheidsrechterscursus.

 

In totaal waren er 17 cursisten (15 van onze SJO en 2 vanuit de Blesse) aanwezig. Ook deze avond bestond weer uit een theorie- en een praktijkgedeelte. Aan het eind van de avond werd een examen afgenomen bestaande uit meerkeuzevragen. Nadat alle antwoorden waren gecontroleerd kon er geconstateerd worden dat alle 17 cursisten geslaagd waren voor de titel “pupillenscheidsrechter”. Dit betekend dat de geslaagden vanaf nu officieel, namens de KNVB,  de F- en E-pupillen mogen fluiten.

 

Van de KNVB-cursusleider kregen ze allemaal hun certificaat uitgereikt. Daarbij kregen ze ook van hem een fluit en een scheidsrechtersmapje kado.

 

Op de foto staan de geslaagden. Rechts staat de cursusleider van de KNVB.

 

Allemaal van harte gefeliciteerd !!!

Lees 1021 keer Laatst aangepast op dinsdag, 11 maart 2014 07:02
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies