imageimageimageimageimage
maandag, 07 mei 2012 23:10

VHK - SVBS

Geschreven door 

SVBS moest in het begin er een beetje inkomen, we zaten een beetje te rommelen, door een foutje met de corner was er een doelpunt voor VHK. In de tiende minuut had VHK weer een goede kans maar Mariëlle hielt hem gelukkig tegen. In de twaalfde minuut scoorde Larissa bijna eigen doelpunt in de veertiende minuut hadt Kim een hele goeie kans maar helaas mis. In de vijfentwintigste minuten weer een doelpunt voor VHK het staat nu 0-3. In de dertigste minuut had Cynthia een goeie actie met een goeie bal naar Femke en Femke scoort het staat nu 1-3 voor VHK.

 

Gelijk na rust hadt Dione net iets te hard naar Kim geschoten, na die goeie kans werd Dione getackeld toen moest Dione gewisseld worden met Thessa. Na de wissel hadt Cynthia weer een goeie redding,  Cynthia trapte uit die bal kwam bij Kim maar die schoot ruim mis. In ongeveer de drieënveertigste minuut  scoorde VHK weer een goal in de vijfenveertigste minuut hadt VHK weer een goeie kans maar Mariëlle haalde de bal weer voor het goal weg en schoot hem naar Femke en Femke scoort. Na de uittrap van VHK werd SVBS moe en lieten VHK een doelpunt scoren toen stond het 2-5. Na de aftrap van VHK weer een kans maar Mariëlle schoot de bal uit. Ongeveer in de  vijftigste minuut hadt SVBS een corner maar daar werd niks mee gedaan, toen hadt VHK een goeie kans en die was raak. In de drieënvijftigste minuut werd Sanne gewisseld na de aftrap hadt VHK al snel weer de bal en maakte een doelpunt maar gelukkig klonk toen het eind signaal 

 
Lees 1111 keer Laatst aangepast op dinsdag, 25 juni 2013 20:16
Log in om reacties te plaatsen