imageimageimageimageimage
dinsdag, 31 december 2013 12:04

Epke Brouwer

Geschreven door 

 

 

Zoals iedereen wel weet zijn we de laatste weken druk geweest om weer een hoofdtrainer aan te stellen. 

 

Na vele gesprekken met diverse kandidaten voor deze functie is de keuze uiteindelijk gevallen op EPKE BROUWER.

 

Epke woont met zijn vrouw in Hasselt. Hij is 67 jaar jong en heeft zo’n 50 jaar voetbalervaring. Hij heeft vroeger zelf gevoetbald bij WVF, PEC Zwolle en daarna nog jaren in het doel gestaan bij Olympia'28. Uiteindelijk is hij 5 a 6 jaar trainer geweest bij Olympia (begonnen in 4e klasse en geëindigd in de hoofdklasse). Hij is verder trainer geweest van Borger-1 , Veendam-1 (zaterdag), Fit Boys-1 en SJG-1.

 

Epke zal er vanaf de eerste training al bij zijn. Dan zal ook, samen met Dick, worden gekeken naar de overdracht. Met Epke is afgesproken dat hij sowieso tot einde van dit seizoen bij SVBS’77 zal blijven.

 

In de komende maanden zullen we verder op zoek gaan naar de oplossing/invulling voor het seizoen 2014/2015.

     

Vr gr en een goede jaarwisseling toegewenst,

 

Bestuur SVBS'77

Lees 1265 keer Laatst aangepast op dinsdag, 31 december 2013 13:54
Log in om reacties te plaatsen
Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies