imageimageimageimageimage
zaterdag, 30 maart 2013 00:00

SVBS/OZ d1 - Flevo Boys

Geschreven door 

  Za 30 mrt 2013

  SVBS/OZ – Flevo Boys 3-2

   

  De scheidsrechter fluit en de eerste helft is van start en binnen vijftien minuten hebben wij al 5 kansen gehad maar ze gingen er maar niet in. Toen kwam Flevo Boys verrassend op voorsprong en het was 0-1. Maar al na een kwartier kwam Flevo Boys met 0-2 op voorsprong te staan en voor ons leek het niet goed te gaan.

   

  Na 10 minuten rust

  Het fluitje klinkt weer en de tweede helft begint. Wij gingen er weer hard tegenaan. Na ongeveer zeven minuten kwam er een mooie steekbal van Glenn op Roy, en Roy scoorde de 1-2. De hoop kwam terug voor ons en we kregen weer snel de bal. Glenn kwam weer met een mooie bal en Roy scoorde de 2-2. Nu waren wij weer helemaal terug in de wedstrijd maar Flevo Boys ging wat grof doen en toen moesten er twee spelers bij hun 5 minuten uit want de scheidsrechter heeft voor de wedstrijd gezegd dat hij een eerlijke wedstrijd zonder vechten wou. Richting het eind van de wedstrijd scoorde Glenn de 3-2 en wij konden het volhouden tot het eind van de wedstrijd.

   

  Onder de wedstrijd door was het wisselvallig weer met eerst wat zon toen sneeuw, weer zon en weer sneeuw.

   

  Dit verslag is geschreven door: Roy van de Belt

   

  Lees 887 keer Laatst aangepast op dinsdag, 25 juni 2013 20:12
  Log in om reacties te plaatsen
  Accepteer cookies om deze inhoud te bekijken..Accepteer Cookies